Katolickie Stowarzyszenie \Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" Oddział w Szczecinie

Oddział w Gryficach › Aktualności

"Bądźmy świadkami milosierdzia"- Koncert Agnieszki Grządzieli
17.10.2016

17 października w Gryfickim Domu Kultury z okazji XVI Dnia Papieskiego odbył się piękny KONCERT PAPIESKI -  "Bądźmy świadkami Miłosierdzia" w wyk. Agnieszki Grządzieli, który(...) Więcej »

"W życiu jak we śnie"
15.05.2016

W niedzielę, 15 maja w Gryfickim Domu Kultury odbył się koncert W ŻYCIU - JAK WE ŚNIE w wykonaniu Agnieszki Grządzieli, która wykonała utwory napisane przez swoja mamę Panią Alicję(...) Więcej »

Wielkość polskich Kresów i Rzeczypospolitej,
18.11.2015

Relacja p. Stanisława Srokowskiego. GRYFICE - SZALEŃSTWA WYOBRAŹNI Rzadko się zdarza, że zwykła dyskusja przeradza się w żarliwy spór o wartości. Właśnie tak się stało w(...) Więcej »

"Co ma wspólnego teoria gender z kryzysem rodziny?"
04.11.2015

04 listopada 2015 r. w gryfickim Oddziale Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" odbył się wykład ks. prof. Janusza Bujaka (Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego) pt.: "Co ma(...) Więcej »

15 -lecie obecności kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej
17.05.2015

 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach. W tym dniu zorganizowana była uroczysta Msza Święta przy koncelebrze Ks. prof. Grzegorza Wejmana, który pom Mszy Sw. w(...) Więcej »

Spotkanie po latach
20.11.2014

  20 listopada br. w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Szczecinie odbyło się spotkanie autorskie z poetką Alicją Czerwińską –członkiem Rady(...) Więcej »

Zobacz również

Inne oddziały